O NÁS

Centrum léčby obezity je specializované pracoviště zaměřené na poradenství a léčbu obezity chirurgickými postupy, při kterých dojde buď ke zmenšení žaludku či k úpravě trávicího traktu tak, aby došlo ke sníženému vstřebávání potravy.

MUDr. Jiří Jeřábek a MUDr. Jan Cagaš

Léčba obezity takzvanou bariatrickou metodou je hrazena zdravotní pojišťovnou a díky zákroku dojde u pacientů k radikálnímu zmenšení hmotnosti, a to dlouhodobě a bez jojo efektu. Hmotnost pacienta se rok od zákroku sníží o desítky kilogramů, pacient redukuje až 85 % nadbytečného tuku. U 80 % pacientů s cukrovku 2. typu dochází k tzv. remisi onemocnění – pacient může vysadit léky na diabetes a má normální hladiny krevního cukru.   Bariatrické zákroky, které probíhají laparoskopicky, jsou podle celosvětových údajů statisticky bezpečnější než rutinní operace žlučníku. 

Centrum léčby obezity poskytuje zdarma konzultace, týkající se možností trvalé léčby obezity, stejně jako konkrétní doporučení, jak při případné léčbě postupovat. 

Zájemci o více informací se mohou na centrum diskrétně obrátit pomocí kontaktního formuláře na tomto webu. Poradenství je pro pacienty nezávazné a zcela zdarma. Formulář naleznou zájemci zde. 

Proč zrovna my?

1. Odbornost a zkušenosti

Náš tým specializující se na chirurgickou léčbu obezity má řadu zkušeností, lékaři se této problematice věnují od roku 2007 a doposud úspěšně provedli více než 800 bariatrických operací.

2. Individualizovaný multidisciplinární přístup

Ke klientům přistupujeme maximálně individuálně, abychom vždy našli to nejlepší řešení. - Naše péče je komplexní - spolupracujeme s obezitology, diabetology, psychology, nutričními terapeuty a dalšími odborníky.

3. Moderní metody

Neustále se vzděláváme a aktualizujeme své znalosti a techniky, zejména od zahraničních specialistů, abychom Vám mohli přinést péči na světové úrovni.

4. Podpora a následná péče

Potrpíme si také na následnou péči a podporu klientů po operaci, ani po výkonu v tom nebudete sami.

let klinické praxe
0
a více bariatrických operací
0

O spokojenosti našich klientů se můžete přesvědčit sami v sekci příběhy pacientů.

Transparentnost a lidský přístup jsou pro nás velice důležité, pokud by Vás tedy cokoliv zajímalo, neváhejte se na nás obrátit, rádi s Vámi probereme veškeré Vaše dotazy či obavy.

Náš tým

Jsme zkušený tým s osobním přístupem k pacientům

MUDr. Jiří Jeřábek
MUDr. Jiří Jeřábek

Vedoucí lékař

bariatrický specialista

MUDR. Jan Cagaš
MUDr. Jan Cagaš

Vedoucí lékař

bariatrický specialista

MUDr. Marie Tormová

Marie Tormová

koordinátor