Díky bariatrickému zákroku zatím shodila 30 kilogramů

Těší nás, že se naši klienti chtějí svěřit se svými příběhy úspěšného boje s nadbytečnými kilogramy, aby inspirovali i ty, kteří o bariatrickém zákroku teprve přemýšlejí. Níže uveřejňujeme dopis a fotografie od paní Jany. A jako vždy podotýkáme, že fotografie nejsou upravované.

„Jmenuji se Jana, mám rok po gastrickém bypassu a dole krásných 30 kilogramů a -118 centimetrů po celém těle. Kila mi přitom stále ubývají! Posílám vám pro porovnání pár fotografií, za které jsem ráda, že je mám, protože až na fotkách člověk vidí tu změnu. A mé bývalé oblečení je mi nyní až neskutečně velké 😉

Jsem vděčná, že jsem měla možnost jít na bariatrickou operaci. Po dvou týdnech od operace jsem vysadila prášky na tlak. Mám sice astma, ale i zde pociťuji obrovské zlepšení v dýchání a o pohybu ani nemluvím. Před operací mě rovněž každý den pálila žáha, ani to mě nyní už netrápí.

Zažívala jsem celoživotní boj s váhou, brala jsem kortikoidy na astma, ovšem nyní jsem už bez nich.
Tomu, kdo váhá, bych chtěla vzkázat – nebojte se. Bariatrický zákrok je úžasná pomoc ke shození přebytečných kilogramů, které člověk celý život zbytečně nosí.

Operace mi byla provedena v Třebíči – operoval mě MUDr. Jiří Jeřábek s panem primářem Cagašem. Mohu jen všem vřele doporučit toto bariatrické oddělení, kde je profesionální chování a hlavně i lidskost, která se už jen tak nevidí.

Tímto děkuji celému týmu od sestřiček, doktorů až po pana primáře. Na bariatrii jsou prostě úžasní!“