Příběhy lidí, kterým jsme pomohli změnit život

paní Irena- jsou ji velké šaty

„Asi nemusím popisovat, jak velkou změnou jsem si prošla za poslední rok a tři čtvrtě, protože to jde krásně vidět z přiložených fotek. 🙂
Operace žaludku (a následná abdominoplastika letos v létě) mi skutečně změnila život. Jediné čeho lituji je, že jsem na operaci nešla již mnohem dříve a své problémy jsem nechala zajít do extrémů.
Momentálně jsem shodila 56 kg a váha už se ustálila. Už nějaký ten měsíc mám váhu pořád stejnou a pevně věřím, že to tak zůstane. S nynější váhou jsem spokojená. Děkuji Vám, že jste moji operaci úspěšně provedl a změnil mi život o 180 stupňů. Cítím se nyní mnohem hubenější, krásnější, zdravější, sebevědomější a šťastnější!”
M. P.

paní Irena- jsou ji velké šaty

„Přiznám se, že i pro mě bylo překvapením vidět se na fotografiích starých víc jak pět let. Nejde jen o podobu těla, ale dokumentují i změny v obličeji.”
I. O.

„Cítím se daleko lépe, snáz se pohybuji bez zadýchávání a pocení. A hlavně jsem se zcela zbavila léků na cukrovku. Měla jsem dvoje léky na tlak, jedněch jsem se zbavila a druhé mám snížené, pravděpodobně se jich postupně zbavím také.”
N. N.